Quick dating
Custom Menu
 • datingbuzz find
 • Adult real home webcams sex chat
 • rachel mcadams dating 2016
 • NEWS
  If chat fails to load probably means java/flash is not installed/enabled.


  Seks vap

  2 vitet e para kemi jetuar s bashku me familjen e burrit ndersa q 4 vite jetojm vetm me burrin n banesn e re.

  Sipr neve jetonin disa student e puntor me qera t cilt ishin kryesisht nga vende jasht Prishtins.

  Kishte pasur poashtu shpesh her raste kur edhe ndrroja se po boja seks me t. Dhe kaluam nj koh shum t mir s bashku por ai nuk isht aty ishte n nj udhtim dikund.

  Dhe derisa po qndronim n shtpi tek kunata aty ajo po mi tregonte disa fotografi t martess dhe poashtu disa foto tjera. Nga ajo visit kaluan edhe disa muaj dhe mandej shkova pr t dytn her pr visit ksaj radhe ishte ndryshe kur shkova n shtpin e tyre mora vesh q kunata nuk isht aty por kishte shkuar pr visit tek familja e saj dhe do t kthehej n mbrmje dhe Ai kunati m tha pasi shtpia ime ishte larg shum t rrija aty dhe ta prisja.

  Seks vap-47Seks vap-35

  Cka t lexoja burri im kishte biseduar me nje sekretaresh t nj partneri te tije n Shkup.Un jam martuar qe 5 vite dhe n shtpin ku jam e martuar jetonin dy vllezer se bashku dhe mbasi jam martuar kan kaluar nje kohe ne martes kur seksi ishte super me burrin tim, dhe kalonim pr mrekulli mbas nj viti martese, gjrat fillojn t ndryshojn n mes meje dhe burrit tim, Ai shkonte dhe punonte dhe nganjeher me muaj t tr nuk bnim seks. Nj dit n oborrin e shtpis duke biseduar me kunatin i cili n at koh jetonte n nj shtpi me ne, fillova t fantazoja pr t dhe sa her e shihja lagesha bohesha uj n mes t kmbve. UWAGA: Przeglądarki Mozilla Firefox i Google Chrome używają domyślnie wbudowanych przeglądarek plików PDF, które niepoprawnie wyświetlają formularze interaktywne.If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

  Leave a Reply


  Pages: [1] 2 3 4 5 6 | Next | Last


  
  Copyright © 2017 - nc-ukraina.ru